Brazil 2014 | Novi ugriz Suareza i junak Godin: Urugvaj u osmini finala, Italija ide kući!

Reprezentacija Urugvaja pobedila je Italiju sa 1:0 (0:0) golom Dijega Godina u 81. minutu, i sa druge pozicije iz grupe D otišla u osminu finala. “Azuri” drugi put uzastopno idu sa Mundijala kući već posle grupne faze, a meč će u bolnom sećanju posebno biti Đorđu Kjeliniju, koga je Luis Suarez samo minut pre pogotka ugrizao za rame, i prošao bez posledica. Sa prvog mesta u nokaut fazu ide Kostarika sa sedam bodova, posle remija bez golova sa Engleskom.

Novi ugriz Suareza i junak Godin: Urugvaj u osmini finala, Italija ide kući! Foto

Italijanima je bio dovoljan remi, ali je Ćezare Prandeli posle poraza od Kostarike morao da osveži sastav i Baloteliju je pridružio Imobilea, dok je Oskar Tabarez ukazao poverenje momcima koji su od početka igrali u trijumfu protiv Engleske.

Elegancija Andree Pirla prva je došla do izražaja na meču, u 12. minutu je sa 30 minuta “suvim listom” poslao loptu pod prečku, no spreman je bio Muslera… Pročitajte više na sajtu blic.rs..