Brazil 2014 | Spektakl u najavi: Golčina Luiza presudila Kolumbiji, Brazil u polufinalu sa Nemcima!

Fudbaleri Brazila prikazali su najbolju partiju do sada na Mundijalu i sa 2:1 (1:0) savladali Kolumbiju koja je podbacila u četvrtfinalu, pa će domaća selekcija u polufinalu igrati protiv Nemačke. Sve oči bile su uprte u dve glavne zvezde obe reprezentacije, Nejmara i Hamesa Rodrigeza, ali su u prvi plan iskočili štoperi Tijago Silva i David Luiz, dok je glavni igrač “kafeterosa” samo ublažio poraz iz penala.

Kolumbija je već ušla u istoriju jer se po prvi put plasirala u četvrtfinale Mundijala, ali Brazil je ipak imao motiv više za pobedu, jer je opet bio nošen fantastičnom atmosferom sa tribina koja nije jenjavala tokom svih 90 minuta na Kaštelau u Fortalezi, a priredili su nam istinski spektakl.

Nije se dugo čekalo na prvi pogodak. Već u sedmom minutu, Skolarijevi puleni imali su korner nakon prvog opasnog…Pročitajte više na sajtu blic.rs..