Brazil 2014 | Mažić sudio u “pokeru” Nemačke: Tri gola Milera za nervozu Ronalda i Portugala

Selekcija Nemačke je najtežu prepreku u grupi G Svetskog prvenstva preskočila odmah na startu, i to vrlo rutinski. “Panceri” su sa 4:0 savladali reprezentaciju Portugala, a najbolji igrač na utakmici svakako je bio Tomas Miler koji tri puta tresao mrežu protivnika. Arbitar duela bio je Milorad Mažić koji je odlično je debitovao na Mundijalu, ali i isključio Pepea u 37. minutu.

Nemačka protiv Portugala

Nemačka kada je napadala, napadala je svim silama, od samog starta, dok je portugalska selekcija bazirala svoju opasnu ofanzivu na Kristijanu Ronaldu i Naniju koji su se nalazili po bokovima, ali njih dvojica nisu uspevali da dodaju loptu Hugo Almeidi, niti da zaprete Nojeru u prvom poluvremenu. Pročitajte više…

Izvor: Blic.