Lazović i Škuletić za miran revanš, Farani nisu šutnuli u okvir gola

Fudbaleri Partizana napravili su prvi korak ka Ligi šampiona, pošto su u drugom kolu kvalifikacija savladali HB Toršavn sa 3:0. Dva gola postigao je Lazović, a trijumf za miran revanš overio je Škuletić, dok je protivnik sa Farskih ostrva imao samo jedan šut ka golu, a nijedan u okvir.

Crno-beli su apsolutno dominirali protiv nejakog rivala, nešto bolje odigrali drugo poluvreme pod komandom iskusnog napadača i dvostrukog strelca, pa bi trebalo da se dogodi pravo čudo da ne prođu u narednu fazu.

Partizan je prvu veliku šansu imao već u drugom minutu, posle prekida sa leve strane Trajković je ostao sam na petercu i malo mu je nedostajalo da glavom prosledi loptu u mrežu.Pročitajte više na sajtu blic.rs..